2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løgstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Løgstrup er der to nye boliger til salg, hhv. fritidshuset på Fjorddalen 22 Hjarbæk og villaen på Romlundvej 7.
Fritidshuset på Fjorddalen 22 Hjarbæk udbydes til 3.250.000 kr. Med et areal på 120 m² fordelt på 5 rum, ligger huset på en rummelig grund på 1.164 m².
Den anden bolig, villaen på Romlundvej 7, har et areal på 95 m² og består af 4 rum. Denne villa ligger på en mindre grund på 759 m² og er til salg for 895.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.